Каталог
Завантаження...
Теги
(Тут немає вмісту!)
Тістомісильні машини використовують для замішування тіста. Процес замісу полягає в змішуванні води, борошна, дріжджів, солі, цукру, олії та інших продуктів в однорідну масу і наданні цій масі необхідних фізичних і механічних властивостей, насиченні тіста киснем з метою створення сприятливих умов для бродіння. Окремо використовують тістоміси для крутого тіста і окремо для дріжджового. Основні функціональні елементи тістоміса - місільній орган, діжа і привідний механізм. В залежності від продуктивності, тістоміси можуть мати різний об’єм діжі.
Тістомісильні машини для крутого тіста використовуються у виробництві хлібобулочних виробів з густою консистенцією тіста - пряників, пельменів, проскурок та інших кулінарних виробів. Основною відмінністю тістомісів для крутого тіста від тістомісильних машин для дріжджового тіста є витривалість до навантажень. Оскільки круте тісто має більш густі властивості ніж дріжджове, в процесі його замішування, машина отримує значне навантаження на механічні частини. Тому тістоміс для інших видів тіста може швидко стати непридатним до використання. Саме через це було розроблено тістомісильні машини для крутого тіста, які з легкістю виконують заміс тіста до необхідної густини. Переважна більшість тістомісів для крутого тіста мають немалу кубатуру робочої ємкості, яка сягає від 150 до 500 літрів, але існують і менші за робочим об'ємом тістомісильні машини - 30 - 100 літрів.
В умовах великого виробництва, нерідко доводиться збільшувати і обсяги використання сировини. Необхідне розширення матеріальної бази (upgrade), що тягне за собою значні витрати. Тому на початковій фазі запуску виробництва бажано правильно прогнозувати його обсяги. Якщо його об'єми прогнозовано перебільшують тисячу одиниць хлібобулочних виробів на зміну, даний сегмент тістомісильних машин - для Вас! Робочий об'єм даних одиниць обладнання складає від 200 до 500 літрів.
Даний сегмент тістомісильних машин швидше за все підходить для приватних пекарень середньої продуктивності з обсягом випічки біля тисячі одиниць виробу за робочу зміну. Саме за достойну продуктивність та відносно невисоке енергоспоживання тістоміси цієї категорії полюбились приватним підприємцям та підприємствам із середньою продуктивністю виробництва. Робочий об'єм таких машин сягає від 80 до 200 літрів, найпопулярніша серед пекарів місткість діжі в цьому сегменті - 140 літрів.
Міні пекарня - саме у випадку її організації підприємці зіштовхуються з багатьма проблемами під час підбору обладнання для її запуску. Адже існує безліч обмежень, таких як: мінімальна порція замішуємого тіста, недостатня потужність електромережі і так далі. Для запобігання цим проблемам існує сегмент хлібопекарського обладнання для невеличких пекарень, які можуть розміщуватися на базі незначної виробничої площі до 5м², з виробничою потужністю до 500 одиниць виробу на зміну. Робочий об'єм таких тістомісів складає від 6 до 80 літрів. Тістомісильні машини з такою продуктивностю, існують як для дріжджових так і для крутих сортів тіста. В окремих випадках, для замішування дріжджового (НЕКРУТОГО!) тіста в міні пекарнях вдаються до застосування міксерів - кремозбивальних машин.